Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci Přípravka | |
---|---|
ID FireSport: | 154300 |
Okres: | Bruntál |
Kraj: | Moravskoslezský |
Souřadnice: | 49°55*57*N,17°37*43*E |
PSČ: | 793 12 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
CÁRACH Tomáš | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 13,15 | 17 | 0 | |
Cárach Tomáš | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 12,91 | 88 | 0 | |
KAŠÍK Robin | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 14,22 | 41 | 0 | |
Kašík Robin | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 14,54 | 102 | 0 | |
LEDABYLOVÁ Jana | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 13,19 | 27 | 0 | |
Ledabylová Jana | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 13,43 | 28 | 0 | |
MIKŠÍK Erik | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 14,21 | 40 | 0 | |
Mikšík Erik | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 14,29 | 113 | 0 | |
Palánek Jan | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 16,70 | 125 | 0 | |
PECHÁČEK Jaroslav | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 16,04 | 104 | 0 | |
Pecháček Jaroslav | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 16,99 | 136 | 0 | |
SOBOTÍKOVÁ Tereza | 2019/03/23 | Jablonec | FSCR | 12,96 | 20 | 0 | |
Sobotíková Tereza | 2019/03/09 | ČHP 2019 – Ostravská hala | FSCR | 13,55 | 35 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Staré Heřminovy CÁRACH Tomáš, nejlepěí čas: 13,15 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Staré Heřminovy Cárach Tomáš, nejlepěí čas: 12,91 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Staré Heřminovy KAŠÍK Robin, nejlepěí čas: 14,22 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Staré Heřminovy Kašík Robin, nejlepěí čas: 14,54 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Staré Heřminovy LEDABYLOVÁ Jana, nejlepěí čas: 13,19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Staré Heřminovy Ledabylová Jana, nejlepěí čas: 13,43 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Staré Heřminovy MIKŠÍK Erik, nejlepěí čas: 14,21 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Staré Heřminovy Mikšík Erik, nejlepěí čas: 14,29 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Staré Heřminovy Palánek Jan, nejlepěí čas: 16,70 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Staré Heřminovy PECHÁČEK Jaroslav, nejlepěí čas: 16,04 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Staré Heřminovy Pecháček Jaroslav, nejlepěí čas: 16,99 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Staré Heřminovy SOBOTÍKOVÁ Tereza, nejlepěí čas: 12,96 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Staré Heřminovy Sobotíková Tereza, nejlepěí čas: 13,55 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2017/07/05 | Staré Heřminovy 129 - U OÚ, Noční pohárová soutěž | |
Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyNázev | Odkaz | Kdy | Liga |
---|---|---|---|
Staré Heřminovy | https://www.facebook.com/events/1677341292573716/?fref=ts | - | |
Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Člen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019
Komentáře